ملاقات کردن آمادگی قرارداد استقلال روزبه چشمی

ملاقات کردن: آمادگی قرارداد استقلال روزبه چشمی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

تکرار دردسر شجاعی و حاج صفی این‌بار جهت صادق محرمی؟

دیناموزاگرب باید در پلی اف لیگ قهرمانان اروپا برابر تیمی از رژیم اشغالگر قدس در کرواسی به میدان برود. تیمی که صادق محرمی بازیکن سابق پرسپولیس در این تیم، توپ..

ادامه مطلب

آبی‌ها انتقام بازی رفت را گرفتند ، استقلال فاتح دربی هشتاد و ششم شد

تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در شرایطی هشتاد و ششمین دیدار تاریخ خود را شروع کردند که علاوه بر حضور پرشور تماشاگران، مدیر فیفا هم در ورزشگاه حضور دارد. ..

ادامه مطلب

آمار خوب پرسپولیس بدون مسلمان

از هنگامی که محسن مسلمان از ترکیب پرسپولیس کنار گذاشته شده، این تیم در نتیجه‌گیری نه تنها دچار ضعف نبوده بلکه شرایط بهتری نیز پیدا کرده است. ..

ادامه مطلب

بی‌صبرانه منتظر روز بازی‌مان برابر رئال مادرید هستم / نیمار

مهاجم برزیلی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن می‌گوید که جهت روبه‌رو شدن با مدافع عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا، بی‌قرار است. نیمار: بی صبرانه ..

ادامه مطلب

دیدار استقلال خوزستان و ذوب‌آهن به تعویق افتاد

دیدار دو تیم استقلال خوزستان و ذوب آهن اصفهان از هفته بیست و یکم لیگ برتر روز چهارشنبه برگزار می‌شود.‏  دیدار استقلال خوزستان و ذوب آهن به ..

ادامه مطلب

شرط دادکان جهت پذیرفتن مدیرعاملی پرسپولیس

محمد دادکان یکی از گزینه های مدیرعاملی پرسپولیس جهت قبول این سمت شروطی را در نظر گرفته است.  شرط دادکان جهت پذیرفتن مدیرعاملی پرسپولیس ع..

ادامه مطلب

روزبه چشمی قرارداد خود را تمدید کرد

هافبک دفاعی استقلال بعد از یک فصل دوری دوباره جهت فصل بعد با پیراهن این تیم به میدان خواهد رفت. روزبه چشمی قرارداد خود را تمدید کرد عبا..

ادامه مطلب